Aktuálne | AKTUÁLNY OZNAM pre klientov - COVID - 19

AKTUÁLNY OZNAM pre klientov - COVID - 19

Milí rodičia, deti i všetci klienti,

vzhľadom na vývoj epidemickej situácie COVID-19 a na základe Vyhlášky ÚVZ SR č. 32/2022, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest, nie je nutná povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest použitím respirátora / rúška v spoločných priestoroch školského zariadenia. Samozrejme, ak sprievod dieťaťa uzná za vhodné, alebo sú po karaténne ako nariaďuje vyhláška - je prekrytie tváre vporiadku.

Avšak stále PLATÍ, že je zakázané zdrživať sa v priestore centra s príznakmi ochorenia horných dýchacích ciest (dieťa i doprovod) alebo s inými príznakmi infekčného ochorenie COVID -19. Platí aj dezinfekcia rúk pri vstupe:-) do zariadenia.

Rodičia , ktorí k nám idú prvý krát POSIELAJÚ vyhlásenie o bezpríznakovosti deň pred stretnutím - prosíme Vás o rešpektovanie tohto pravidla. Radi by sme Vás tiež informovali, že aj zo strany SCŠPP IDR, tak odborní ako aj nepedagogickí zamestnanci splňajú podmienky pre prácu a dodržiavame všetky platné nariadenia, pravidelne dezinfikujeme priestory, vetráme a spĺňame podmienky o bezpríznakovosti. 

Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa, že sa môžeme na seba už usmievať :-)

Prajeme Vám veľa zdravia, radosti a síl.

Pekné leto.

Vedenie SCŠPP IDR

12.7.2022, Bratislava

Prílohy:

aktualizácia školského semafóru 2022

Aktuálne informácie z Ministerstva školstva SR

Rozhodnutia a usmernenia ministra školstva 2022

/uploads/articles/56/trumbowyg/vyhlasenie-o-bezpriznakovosti-11-2021.docx


/uploads/articles/56/trumbowyg/oznam-2022.docx